WEB-дизайн

Наша співпраця із клієнтом при створенні дизайну вибудовується за однією із 3-ох схем співпраці, кожна з яких передбачає написання Технічного Завдання для розуміння цілей, задач та функціоналу сайту:

1. Узгодження дизайну в робочому порядку. Після написання технічного завдання клієнт затверджує концепцію дизайну, а після її реалізації вносить правки. Усього передбачено 2 етапи для правок+”шліфовка” дрібних деталей перед запуском проекту, коли дизайн вже можна переглянути онлайн.

2. Дизайн повністю покладається на нас. Із замовником узгоджується лише концепція. яка розробляється та втілюється без його участі. Така схема передбачає трохи вищу оплату за роботу, оскільки необхідно досконало вивчити галузь діяльності замовника та смаки його потенційних та існуючих клієнтів.

3. “Попіксельний дизайн”. Ця схема роботи передбачає вплив замовника на вигляд кожної точки(пікселя) на сайті: кольористику, дизайн та розміщення елементів і т.д. Для цього необхідна тісна співпраця дизайнера та замовника, що можливо реалізувати лише в режимі погодинної роботи/оплати.

За бажанням замовника надаємо послуги підтримки сайту та його просування сайту в мережі Інтернет.

Враховуючи той факт, що все більша кількість користувачів користуються інтернетом зі смартфонів та інших мобільних пристроїв, ми наполегливо рекомендуємо використовувати лише адаптивний дизайн для вашого сайту.

Що таке адаптивний дизайн?

Це такий вид дизайну, в якому блоки з контентом змінюють свою позицію відносно один-одного на різних розмірах екранів, для того, щоб розміститися по ширині екрану.

etnosoft-responsive

Такий сайт не потрібно “зумити” пальцями, щоб прочитати текст чи роздивитись якийсь елемент. Звісно це накладає ряд обмежень порівняно з дизайном фіксованої ширини, який дозволяв реалізувати будь-який дизайнерський задум, однак для користувачів смартфонів такий дизайн є необхідністю.

Єдиною альтернативою адаптивного дизайну є окрема версія сайту для мобільних пристроїв. Важливо розуміти, що мобільна версія сайту не є тотожна мобільному додатку, який встановлюється на Android чи iOS, адже сайт повинен адекватно відображатись на мобільному пристрої одразу, ще до встановлення будь-яких додатків.