Про нас

Надійність. Ми – офіційно зареєстрована юридична особа і працюємо виключно за договором. Договір включає в себе як юридичну частину (права і обов’язки сторін), так і технічне завдання (функціонал та вигляд Вашого  продукту).

Досвід.  Ми не “молода і перспективна”, ми досвідчена і спрацьована команда, яка досягає поставлених задач у поставлені терміни. У нас великий досвід реалізації інтернет-проектів, створення різноманітних дизайнерських рішень, просування та маркетингових завдань.

Комплексний підхід. Ми виконуємо роботи повного циклу: створення, розміщення, підтримка та просування Вашого продукту. Допомагаємо та конвультуємо з питань реєстрації домену (адреса сайту), хостингу (розміщення сайту на сервері), залучення сторонніх виконавців. Також ми співпрацюємо з спеціалістами фото-та відео-зйомки, розробниками 3-D турів та відеоанімації. Ми організуємо для Вас будь-які роботи пов’язані з діяльністю Вашого сайту чи матеріалами для його наповнення. Усе це робиться людьми, залученими до розробки сайту, що вбереже проект від ефекту «зіпсованого телефону».

Географія наших клієнтів

Україна (76 проектів)
ЄС (12 проектів)

Азія та Австралія (7 проектів)

США та Канада (6 проектів)

Близький Схід (4 проекти)

Наші документи

Види діяльності (КВЕДИ) ТОВ “Етнософт”
Виписка з Єдиного державного реєстра про реєстрацію юридичної особи

Звернувшись до Еtnosoft ви отримаєте Ви отримаєте надійних партнерів та якісний продукт, оскільки ми працюємо офіційно, а в якості нашої роботи можна пересвідчитись, переглянувши портфоліо.