Адміністрування сервера

 

Адміністрування сервера

– налаштування операційної системи та первинних налаштувань сервера
– налаштування панелі управління (Cpanel, ISPManager, інші)
– налаштування безпеки, прав, доступів та роботи серверної пошти
– відновлення працездатності сервера при непередбачених ситуаціях
– відновлення роботи сервера при зараженні зловмисними програмами, переписка з технічною підтримкою хостера/дата-центру

Умови адміністрування сервера.

Адміністрування надається на умовах погодинної оплати. Клієнт отримує повний звіт по всіх виконаних роботах. Роботи фіксуються спеціальною програмою, що робить скріншоти екрану комп’ютера, за яким працює спеціаліст.

Ми спробували відповісти на всі запитання, пов’язані з цим процесом:

Чому ви не можете взяти фіксований розмір оплати за роботу?
Тому що ми не знаємо обсягу робіт. Наприклад, при візиті на СТО вам ніхто не скаже кошторис технічних робіт без комплексної діагностики. Аналогічно з технічними роботами по сайту – вони оплачуються згідно затраченого часу або після діагностики.


Якщо мене не влаштовує погодинна оплата?

Навіть якщо ми виступали розробниками вашого ресурсу, це не зобов’язує вас замовляти адміністрування сервера саме в нас. Ви можете звернутись в будь-яку іншу компанію – при передачі сайту ми передаємо вам всі необхідні доступи та паролі. Ми жодним чином не нав’язуємо техпідтримки.

Чому я маю довіряти тайм-трекерам? Ви, програмісти, знаєте, як обдурити навіть сторонні програми
У випадку недовіри є 3 варіанти дій:

1. Працювати через сервіси типу Upwork (їхнім трекерам довіряє більше 6 000 000 клієнтів, щоправда вам доведеться витратити час на систему оплати, яка повинна відбуватись через їхній сервіс). Більше того, ці системи виступають гарантом для обох сторін – перед замовленням ви вносите кошти на їхній депозит, після виконання кошти автоматично виплачуються. Якщо у сторін є зауваження, адміністрація сервісу переглядає всі матеріали і здійснює арбітраж.

2. Ви можете замовити платну діагностику/дослідження, за допомогою яких ми зможемо встановити фіксовану вартість за майбутні роботи.

3. Якщо жоден з цих варіантів не підійшов, вам варто звернутись до іншої команди, якій ви більш довіряєте в професійному плані.