Наша співпраця із клієнтом при створенні дизайну вибудовується за однією із 3-ох схем співпраці, кожна з яких передбачає написання Технічного Завдання для розуміння цілей, задач та функціоналу сайту:

1. Узгодження дизайну в робочому порядку. Після написання технічного завдання клієнт затверджує концепцію дизайну, а після її реалізації вносить правки. Усього передбачено 2 етапи для правок+”шліфовка” дрібних деталей перед запуском проекту, коли дизайн вже можна переглянути онлайн.

2. Дизайн повністю покладається на нас. Із замовником узгоджується лише концепція. яка розробляється та втілюється без його участі. Така схема передбачає трохи вищу оплату за роботу, оскільки необхідно досконало вивчити галузь діяльності замовника та смаки його потенційних та існуючих клієнтів.

3. “Попіксельний дизайн”. Ця схема роботи передбачає вплив замовника на вигляд кожної точки(пікселя) на сайті: кольористику, дизайн та розміщення елементів і т.д. Для цього необхідна тісна співпраця дизайнера та замовника, що можливо реалізувати лише в режимі погодинної роботи/оплати.

За бажанням замовника надаємо послуги підтримки сайту та його просування сайту в мережі Інтернет.