Надійність. Ми – офіційно зареєстрована юридична особа і працюємо виключно за договором. Договір включає в себе як юридичну частину (права і обов’язки сторін), так і технічне завдання (функціонал та вигляд Вашого майбутнього сайту).

Якість. У нас великий досвід реалізації інтернет-проектів, створення різноманітних дизайнерських рішень, відео та мультимедіа супровуду.

Комплексний підхід. Ми виконуємо роботи повного циклу: створення, розміщення, підтримка та просування сайту. Надаються послуги реєстрації домену (адреса сайту), хостингу (розміщення сайту на сервері). Також ми співпрацюємо з спеціалістами фото-та відео-зйомки, розробниками 3-D турів та відеоанімації. Ми орагнізуємо для Вас будь-які роботи пов’язані з діяльністю Вашого сайту чи матеріалами для його наповнення. Усе це робиться людьми, залученими до розробки сайту, що вбереже проект від ефекту «зіпсованого телефону».

 

Види діяльності (КВЕДИ) ТОВ “Етнософт”.

Виписка з Єдиного державного реєстра про реєстрацію юридичної особи.

Звернувшись до Еtnosoft ви отримаєте Ви отримаєте надійних партнерів та презентабельний продукт, оскільки ми працюємо офіційно, а в якості нашої роботи можна пересвідчитись, переглянувши портфоліо.