Надійність. Ми – офіційно зареєстрована юридична особа і працюємо виключно за договором. Договір включає в себе як юридичну частину (права і обов’язки сторін), так і технічне завдання (функціонал та вигляд Вашого майбутнього сайту).

Якість. У нас великий досвід реалізації інтернет-проектів, створення різноманітних дизайнерських рішень, відео та мультимедіа супровуду.

Комплексний підхід. Ми виконуємо роботи повного циклу: створення, розміщення, підтримка та просування сайту. Надаються послуги реєстрації домену (адреса сайту), хостингу (розміщення сайту на сервері). Також ми співпрацюємо з спеціалістами фото-та відео-зйомки, розробниками 3-D турів та відеоанімації. Ми орагнізуємо для Вас будь-які роботи пов’язані з діяльністю Вашого сайту чи матеріалами для його наповнення. Усе це робиться людьми, залученими до розробки сайту, що вбереже проект від ефекту «зіпсованого телефону».

 

Види діяльності (КВЕДИ) ТОВ “Етнософт”.

Виписка з Єдиного державного реєстра про реєстрацію юридичної особи. На жаль свідоцтво про реєстрацію відсутнє, оскільки наша влада, дбаючи про полегшення життя платників податків скасувало свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, залишивши при цьому 100500 інших довідокі паперів ;). Отже виписка:

Звернувшись до Еtnosoft ви отримаєте Ви отримаєте надійних партнерів та презентабельний продукт, оскільки ми працюємо офіційно, а в якості нашої роботи можна пересвідчитись, переглянувши портфоліо.